חשיפת המותג

לקהל עצום

פרסום מטוגרט ישירות לקהל המטרה שלך

סטוריטיילינג

למותג שלך

חווית פרסום חוצת פורמטים ופלטפורמות

היכולת להשפיע

על הביצועים

שימוש בנתוני הדאטה לשיפור האפקטביות

חווית פרסום חוצת פורמטים ופלטפורמות

Spotify מציע למותגים להתחבר לצרכנים שלהם באמצעות המוזיקה בקמפיינים מטורגטים ואפקטיביים. ספוטיפיי אינו רק שירות מוזיקה אלא דרך חיים, כמות הזמן שאנשים מבלים בספוטיפיי עצומה, בכל רגע של היום, בכל מכשיר ובכל סיטואציה.

הפרסום ב-ספוטיפיי מוגש בזמן 100% חשיפה מלאה (SOV) בסביבת תוכן פרימיום המותאמת גם לנראות בכל פורמט: תשדירי אודיו, וידאו, מעברונים, באנרים, פלייליסטים ממותגים ומהלכים מיוחדים. ספוטיפיי מאפשר להטמיע impression tracker ו-Click URL – ולהניע לפעולה למסך הבא מבלי לפגוע בחווית ההאזנה.

פרסום בספוטיפיי

הפלטפורמה שנבנתה לדור הסטרימיניג

100% משתמשים מחוברים, מאזינים כל יום, כל היום

זהות אחת בכל המכשירים: ניידים, טאבלטים, דסקטופ, ומכשירים מחוברים

סביבה מותאמת להרגלים, טעמים ומצבי רוח של המשתמשים

הפרסום מותאם גם לנראות

תוכן פרימיום של הלייבלים

Media Kit

פרטים

חבילת תשדירי האודיו מאפשרים להגיע לקהל היעד בכל מכשיר, בכל סביבה ובכל רגע של היום. תשדירי האודיו עד 30" מוגשים בספוטיפיי בין השירים בזמן האזנה וודאית במטרה לוודא שהמותג שלכם יגיע לשיעור חשיפה של 100%.  התשדיר כולל גם באנר קליקבילי להנעה לפעולה המאפשר הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא.

פלטפורמות

מובייל, טאבלט, דסקטופ, ממשקי אינטרנט, קונסולות משחקים, טלוויזיות חכמות, מכוניות ורמקולים מחוברים.

מומלץ! חבילת אודיו משולבת בספוטיפיי ובנטוורק הרדיו הדיגיטלי מגדילה את הכיסוי הפרסומי ומייצרת נוכחות מאסיבית לקהל עצום ומחובר.

פרטים

תשדירי הוידאו מעניקים למותג שלך חווית פרסום עוצמתית בסביבת פרימיום ומוגשים בזמן שהמשתמש מחובר ואקטיבי מול מסך האפליקציה. התשדירים מוגשים בין השירים ללא יכולת דילוג ומבטיחים שהמותג שלך ישיג 100% True CPV חשיפה נספרת לאחר הגשה מלאה של התשדיר.

תשדיר הוידאו בפורמט אופקי/מסך מלא הכוללים באנר קליקבילי מסונרכן להנעה לפעולה ומאפשרים הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא.

פלטפורמות

מובייל, דסקטופ, טאבלט.

ספוטיפיי - Video Takeover

פרטים

  • הגבירו את הזיקה למותג והציעו 30 דקות של האזנה בלי פרסומות.

    השימוש בסשן ממומן הופך את המותג שלכם לשער כניסה שמוביל לחוויית האזנה משופרת. תנו לקהל המאזינים שלכם הזדמנות לקבל 30 דקות של האזנה ללא פרסומות כתמורה לצפייה בסרטון וידאו מטעם המותג שלכם.
    המשתמשים יקבלו את ההצעה לסשן הממומן מטעם המותג שלכם רק אם האפליקציה פתוחה, בתחילת סשן האזנה במובייל.

    הסשן כולל 3 מסכים: 

  • מסך 1 הזמנת המשתמשים לצפות בתשדיר הוידאו ולהנות מ30 דקות ללא הפרעות. 

  • מסך 2 תשדיר הוידאו של המותג.

  • מסך 3 באנר קליקביל להנעה לפעולה ומאפשר הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא.

פלטפורמות

מובייל בלבד.

פרטים

קבלו את המשתמשים כשהם חוזרים למסך Spotify עם מעברון פרימיום של המותג שלכם.

מעברון Overlay מופיע כאשר המשתמש חוזר אל האפליקצייה כך נוודא שההשפעה של המותג תהיה מקסימלית (Your welcome back massage). ניתן להקליק על המעברון המפנה את המשתמשים לכתובת הURL הייעודית של המותג ומאפשר הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא.

פלטפורמות

מובייל, דסקטופ

פרטים

חזקו את קמפיין המותג שלכם באמצעות באנר מסך הדסקטופ איכותי ובגלילה מלאה. הגדילו את מידת החשיפה של הקמפיין למשתמשי ספוטיפיי בשולחן העבודה ובסביבה בטוחה. ניתן להקליק על באנר הלידרבורד המפנה את המשתמשים לכתובת ה URL הייעודית של המותג ומאפשר הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא

פלטפורמות

אפליקציית ספוטיפי בדסקטופ, דפדפן אינטרנט

פרטים

הציבו את המותג שלכם במרכז הבמה בחזית דף הבית של Spotify

ספקו חוויה שמשאירה רושם באמצעות באנר ענק של המותג שלכם בחזית דף הבית של Spotify.

Homepage Takeover הוא פורמט שניתן ללחיצה, מספק תמיכה בReach Media, מאפשר לכלול אלמנטים אינטראקטיביים והנפשות מסך שימשכו את תשומת הלב של המשתמשים לעבור למסך הבא של המותג.

ניתן להקליק על HPTO המפנה את המשתמשים לכתובת ה URL הייעודית של המותג או לכתובת פנימית בספוטיפיי ומאפשר הטמעת impression tracker וClick URL- ומעבר למסך הבא.

פלטפורמות

אפליקציית ספוטיפי בדסקטופ, דפדפן אינטרנט

פרטים

התחברו לקהל הצרכנים שלכם דרך המוזיקה תוך פיתוח זהות מוזיקלית ובניית נכס דיגיטלי המגביר את הנאמנות ורמה המעורבות של המשתמשים למותג.

פלייליסט ממותג מעצים את ערכי הפעילות, הסיטואציה והמותג ומתחבר אל קהל היעד באמצעות המוזיקה ככלי עבודה בארגז הכלים של המותג. עמוד פרופיל מאומת ופלייליסט ממותג מאפשרים מהלך קידום בסושיאל וברשתות החברתיות, שילוב משפיענים ופעילות Spotify Code.

פלטפורמות

טלפון נייד, טאבלט, מחשב שולחני, ממשקי אינטרנט, קונסולות משחקים, טלוויזיות חכמות, מכוניות ורמקולים מחוברים.

פרטים

ספוטיפיי מחברת בין מותגים לצרכנים באמצעות המוזיקה, כל בניית פעילות המשלבת חיבור לנתוני הדאטה של ספוטיפיי. כלי ה-API של ספוטיפיי מאפשרים לבנות מהלכי שיווק הכוללים זיהוי והתאמת שירים, שימוש בנתוני האלגורתים של ספוטיפיי, התאמת פלייליסטים פרסונאליים המבוססים הרגלי האזנה ועוד.

מהלכים המשלבים API נבנים במיקרוסייט חיצוני ומשותף של המותג וספוטיפיי ומהלך מדיה ארוך טווח להעצמת הפעילות והנעה לפעולה.

פלטפורמות

טלפון נייד, טאבלט, מחשב שולחני, ממשקי אינטרנט

תפוצ'יפס - מוסיקה בטעם שלך!
Spotify

מבין המפרסמים איתנו:

דילוג לתוכן